Слобожани

Повідомлення та зв'язок - Форум
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 763
Міні-чат
500
Інтернет-антивірус
Файловий антивірус
Гость,
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shaman, Hottabich, Guru  
Форум » Лікбез » Інструкції » Повідомлення та зв'язок (Повідомлення та фороми і види зв'язку)
Повідомлення та зв'язок
ShamanДата: Понеділок, 27.08.2012, 23:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
інтернет-мережа є найпрогресивнішим з засобів зв'язку, найшвидшим і найякіснішим спрсобом отримання чи передачі любого виду інформації. Розглянемо деякі види та способи зв'язку та передачі інформації, що доступні користувачам нашого сайту. Як його адміністратор, я є відповідальною особою за дотримання Закону України "Про захист інформації" в межах нашого сайту. Тому вважаю за необхідне роз'яснити, що інформація поділяється на дві категорії: конфіденційна, тобто особиста інформація, доступ до якої є закритим для всіх категорій користувачів, в т.ч. і для адміністратора сайту, незважаючи на мої права та технічні можливості, і загальнодоступна. Передача конфіденційної інформації між користувачами здійснюється за допомогою особистих повідомлень (ОП) і забезпечує повну конфіденційність та громадянські права на таємницю листування. У цьому випадку не діють обмеження, викладені в розділі "Правила" і не існує цензури, оскільки немає технічної можливості доступу цензора і я знімаю з себе відповідальність за вміст таких листів. Якщо адресати бажають використовувати ненормативну лексику чи обмінюватись непристойностями, відповідальність залишається на їхній совісті. Однак я залишаю за собою право реагування, якщо до мене надійде скарга кого б то не було з приводу приниження їх гідності чи прав у даному виді листування, розпочинаючи від "бану"(тимчасового припинення надання послуги) чи відключення функції листування для конкретного користувача і закінчуючи блокуванням ІР-адреси користувача та видаленням профілю з сайту... Існують також масові повідомлення (МП) між користувачем та обраними ним категоріями користувачів. Перегляд повідомлень такого роду також захищений і переглянути інформацію, викладену в повідомленні можуть лиш адресати, які входять до групи користувачів, обраних відправником. Доступ до інформації такого роду є також у адміністратора сайту, тобто у мене, однак розголошувати подібну інформацію я не маю права крім випадків, передбачених чинним законодавством України, хоча правил дотримуватись рекомендую... Є також загальнодоступні способи передачі інформації якими можна доводити ту чим іншу інформацію до широкого кола. Це можна зробити за допомогою дошки оголошень, міні чату чи викладанням інформації в любих розділах сайту, окрім випадків, де користувач вправі обмежити категорії перегляду такої інформації. Для зручності зв'язку між користувачами та гостями сайту зі мною, як адміністратором,крім всіх інших функцій, передбачено функцію зворотнього зв'язку, яка доступна в головному меню і звичайно теж забезпечує конфіденційність обміну інформацією...На даний час в процесі розробки модулі для безкоштовної передачі СМС-повідомлень на телефонні номери українських операторів стільникового зв'язку, де також буде забезпечено конфіденційність передачі інформації, однак інформація буде доступна для операторів стільникового зв'язку, як і у випадку передачі подібних повідомлень з телефона на телефон... та модуль відеочату чи іншого виду відеозв'язку за допомогою web-камери та клієнтських програм... Звичайно, як і все інше на нашому сайті, дані можливості будуть для Вас безкоштовними... Тепер перейдемо безпосередньо до інструкцій з передачі особистих повідомлень...

Для початку увійдіть до Вашого профілю на сайті, натиснувши на його текстове відображення у лівій верхній частині кожної сторінки (над зображенням церкви) або за допомогою панелі управління, меню "загальне", підменю "мій профіль на сайті", (див ілюстрацію 1 та 2)





Увійшовши до свого профілю, щоб переглянути особисті повідомлення у разі їх наявності, натисніть на меню у вигляді інтерактивного напису "читати ОП" справа внизу під Вашим аватаром. Після того Ви переходите до списку Ваших повідомлень, де відображено назву теми повідомлення та відправник... Натиснувши на інтерактивний текст назви повідомлення, відкривається вікно перегляду самого повідомлення. Прочитавши його Ви можете або закрити вікно натиском відповідного значка у правому верхньому меню вікна, або перейти до списку користувачів, щоб надіслати відповідь, для чого натисніть відповідну кнопку у лівому нижньому кутку вікна (див ілюстрації 3 та 4)





Щоб відправити листа , у списку користувачів натисніть на зображення поштового конверта справа від нікнейму обраного користувача (див ілюстрацію 5)



Після цього Ви потрапляєте у вікно відправки повідомлень, де в першому полі вводиться нікнейм отримувача (при даному способі входу це поле вже заповнено), далі у другому полі необхідно вказати тему повідомлення (любі знаки у кількості не менше трьох, без вказання теми повідомлення не відправиться), далі заповнюєте вміст повідомлення, вводите код підтвердження у відповідному полі та натискуєте кнопку "відправити". Також в меню відправки є кнопки попереднього перегляду чи скасування відправки.(див ілюстрацію 6)



При складанні вмісту повідомлення Ви можете користуватись меню вставки смайлів, яке розміщено справа від текстового поля. Щоб відкрити повний список смайлів, виведіть курсор мишки безпосередньо у простір під смайлами і натисніть на з'явившийся напис "Усі свмайли", після чого виберіть з розгортаючогося списку необхідні смайли (див. ілюстрацію 7)



Ви можете скористатися панеллю кодів, яка розміщена над текстовим полем і обрати тип тексту, шрифт, його розмір та колір. його розташування по ширині сторінки, вставити посилання на інтернет-с торінки чи адреси електронної пошти, зробити текст прихованим, розташувати його у вигляді нумерованого списка, вставити цитати, музичні файли, відео та інше...(див. ілюстрацію 8)



Щоб відправити масові повідомлення, необхідно в меню повідомлень натиснути на відповідний пункт та обрати категорії отримувачів (див. ілюстрацію 9)



Крім того в меню списку користувачів та відправки повідомлень Ви можете попасти через панель управління (див. ілюстрацію 10)


 
ShamanДата: Понеділок, 03.09.2012, 14:37 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
Тему перенесено у зв'язку зі створенням розділу "Лікбез" згідно тематичної направленості. Раніше тема була розміщена в розділі "Чаво?", який призначений для створення тем, тематика яких не відповідає жодному з розділів... У зв'язку з переносом обнулився лічильник відвідувань та дата створення для даної теми. Перші 15-20 хвилин будуть недійсними посилання на цю тему, які я одразу ж після переносу відредактую. Якщо хтось помітить непрацююче посилання, яке я не виправив, підкажіть... nocomp
 
Форум » Лікбез » Інструкції » Повідомлення та зв'язок (Повідомлення та фороми і види зв'язку)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Дизайн Н.Белов © 2024