Слобожани

Потрібна порада? Запитуй... - Форум
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 763
Міні-чат
500
Інтернет-антивірус
Файловий антивірус
Гость,
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shaman, Hottabich, Guru  
Форум » Лікбез » Поради » Потрібна порада? Запитуй... (Одна голова-добре, а Змій-Горинич краще)
Потрібна порада? Запитуй...
ShamanДата: Понеділок, 03.09.2012, 15:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
Доволі часто у нас виникають питання, на які ми самі не можемо відповісти і потрібна стороння кваліфікована порада. У цьому форумі Ви можете створювати теми з питаннями, що стосуються комп'ютерних, ІТ чи WEB-технологій, та отримувати відповіді на питання, що Вас цікавлять. Це можуть бути як відповіді від інших користувачів сайту, які раніше стикалися з подібними проблемами і знають відповідь, так і відповіді модераторів сайту або особисто мої практичні поради. Сподіваюсь, що моїх пізнань у даній сфері буде вдосталь, щоб відповісти на всі Ваші запитання, якщо хтось траніше не напише розумну пораду, форум відкритий для редагування усім без винятку. Як кажуть, одна голова-добре...а Змій Горинич краще, чи одна голова добре, а з тулубом краще, це вже як Вам подобається, але я про те, що колективний розум це сила...У виключних випадках, коли подібні питання будуть вище рівня моєї компетенції, залучатиму до порад сторонніх спеціалістів. Одним словом, пишіть, запитуйте, буду радий допомогти.
 
Форум » Лікбез » Поради » Потрібна порада? Запитуй... (Одна голова-добре, а Змій-Горинич краще)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Дизайн Н.Белов © 2024