Слобожани

Реєстрація на сайті - Форум
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 763
Міні-чат
500
Інтернет-антивірус
Файловий антивірус
Гость,
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Shaman, Hottabich, Guru  
Форум » Лікбез » Інструкції » Реєстрація на сайті (щодо особливостей реєстрації на зазначеному сайті)
Реєстрація на сайті
ShamanДата: П`ятниця, 24.08.2012, 20:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
Для того, щоб полегшити реєстрацію на сайті користувачів з початковим рівнем знань, приведу тут деякі особливості та інструкції... Сайт створено в системі Unet, до якої входить вже більше мільйона сайтів... Чому саме в Unet? Та тому що це, на мій погляд, найкраща система з безкоштовною реєстрацією доменного імені та наданням безкоштовного хостинг-простору для розміщення матеріалів сайту. І при тому, ці послугги надаються ними безтерміново, а значить що мною окрім особистого часу та прикладених зусиль не витрачено жодної копійки на його створення... В чому особливості реєстрації на сайтах Unet? А в тому, що користувач інтернет-мережі реєструються не безпосередньо на зазначеному сайті, а в самій системі Unet, після чого можуть без додаткової реєстрації входити на любий з сайтів системи, використовуючи один і той же пароль. З самого початку я розділю користувачів на дві категорії: на тих, хто вже зареєстрований в Unet, і на тих, кому це іще необхідно зробити... Перша категорія може далі текст не читати, а заходити на сайт під відомими їм паролями Unet. А друга категорія читає цю котореньку, ілюстровану інструкцію, якщо не мвпевнені, що справитесь без неї...
Крок №1: У лівому верхньому куті вікна (якраз над зображенням церкви), натисніть на слово : "реєстрація", яке змінює колір в разі наведення на нього курсора мишки. Для наглядності я буду все супроводжувати ілюстраціями на прикладі цтого сайту...див ілюстрацію 1


Після натискування відкривається вікно з реєстраційними формами, де стисло сказано, що таке система Unet тa пропонують встановити тулбар системи для полегшення входів на сайти Unet: див. наступний малюнок


Чесно кажучи, я не раджу Вам його встановлювати, бо користі подібні тулбари приносять зовсім мізер, а ось підторможувати роботу браузерів та тим самим знижувати швидкість інтернет-серфінгу можуть...
Краще одразу перейти до кроку №2 і заповнити поля в наданій формі, яка зображена на ілюстрації №2:


У першому полі введіть діючу адресу скриньки своєї електронної пошти, на яку після завершення процесу реєстрації буде надіслано лист з посиланням на підтвердження. У другому та третьому полях введіть пароль та його підтвердження, які мають бути однаковими... Далі вводите у наступному полі своє ім'я та прізвище та вибираєте собі нікнейм, який буде відображатися на сайті...дату народження, стать, місце проживання...Поля, які позначені червоною зірочкою, є обов'язковими для заповнення, однак в таких полях як ім'я, прізвище та дата народження передбачена можливість змінювати ступінь анонімності на Ваш розсуд. Таким чином Ви самі можете обирати чи ці дані будуть доступні для перегляду всім користувачам, тільки друзям, чи взагалі лише Вам...див ілюстрацію 3



В стандартних налаштуваннях, якщо Ви не зміните їїх, то Ваші дані будуть доступні для перегляду всім. Якщо Ви бажаєте інакше, то натисніть на жовтий текст з написом "всі" під полем і у випадаючому меню зробіть вибір, як це показано на ілюстрації вище... У наступних полях пропонуют вибрати персональне фото для відображення в реєстраційній системі Unet, ця опція є не обов'язковою і ви можете на Ваш розсуд чи залишити поле порожнім чи загрузити файл зі свого комп'ютера, на нашому сайті воно все одно відображатися не буде...

У наступному полі пропонується обрати аватар, що теж є не обов'язковим, однак він буде відображатися коло Вашого нікнейма на нашому сайті... Є два варіанти: перший: це обрати один з безлічі запропонованих системою картинок або загрузити свій аватар, при цьому він має не перевищувати 110х110 пікселів та бути не більшим за 100 кілобайтів розміром. Точніше не два, а три варіанти, бо Ви можете залишити поле пустим і на реєстрації це ніяк не відобразиться...Потім вводите код безпеки в поле, поруч зх цифрами як це зображено на наступній ілюстрації, але перед тим я б радив обновити код натискуванням за зелений значок після цифр. Після того ставите "галочку" в клітці, що приймаєте умови викорстання спільноти і натискуєте на останню кнопку з написом "реєстрація"


Вітаю, реєстрацію завершено і на Вашу поштову скриньку відправлено повідомлення з посиланням для підтвердження. Далі заходите у свою скриньку, відкриваєте отриманого листа і натискуєте на запропоноване посилання...Вас перекидує в наступне віконечко


Там вводите свою адресу та пароль, вказаний прри реєстрації, після чого реєстрація завершена і Ви входите в свій профіль Unet. Після того можна закрити вкладку Unet-профіля і входити на наш сайт, як користувачу Unet. Варіантів входу кілька. Мажна натиснути на "вхід" у верхній частині сторінки (над церквою), можна просто ввести свої пароль та адресу в поля в лівій колонці, як вказано нижче:


Бажано відмітити пташечкою, щоб система запам'ятала Ваш пароль і наступного разу Ви матимети змогу зі свого комп'ютера заходити на наш сайт одним натискуванням кнопки, яка вказана на останній ілюстрації...


З приводу реєстрації все...надіюсь, що після цього не знайдеться таких, що не зможуть пройти процедуру, бо вже й на пальцях все розказав... У подальшому планую створювати подібні форуми-інструктажі з приводу того, як користуватися тими чи іншими функціями сайту. Буду радий почути Ваші думки з приводу подібного "лікбезу" і які теми освітлювати першочергово, і чи потрібно це взагалі...Пишіть у мкоментах чи любим іншим шляхом
 
ShamanДата: Субота, 25.08.2012, 07:21 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
Хочу додати, що мною також змінено деякі обмеження провайдера, що встановлені на сайтах системи Unet і на відміну від інших, на нашому сайті дозволена реєстрація більше ніж один користувач з однієї ІР-адреси, що дає змогу реєструватися всім бажаючим, а не одному користувачеві з одного комп'ютера.
good
 
ShamanДата: Понеділок, 03.09.2012, 14:39 | Повідомлення # 3
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 32767
Статус: Offline
Тему перенесено у зв'язку зі створенням розділу "Лікбез" згідно тематичної направленості. Раніше тема була розміщена в розділі "Чаво?", який призначений для створення тем, тематика яких не відповідає жодному з розділів... У зв'язку з переносом обнулився лічильник відвідувань для даної теми. Перші 15-20 хвилин будуть недійсними посилання на цю тему, які я одразу ж після переносу відредактую. Якщо хтось помітить непрацююче посилання, яке я не виправив, підкажіть... nocomp

Здається всі посилання відредагував, але якщо хто-небудь бачить недійсне посилання чи що інше то підказуйие happy
 
RoprinfapДата: Вівторок, 07.01.2014, 15:04 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Комплектующие для светодиодных электронных табло, табло валют, бегущих строк, табло для АЗС. Метео станции Модули коммутаций
 
Влад ПевневДата: Четвер, 09.01.2014, 12:37 | Повідомлення # 5
Група: Гости





Благодаря оптовым поставкам нам удается держать цену на зеленый кофе ниже чем у конкурентов, подробности на сайте, ответим на все вопросы, Заказы через сайт. Цена от 250р
 
dverizakroiiДата: Четвер, 16.01.2014, 16:33 | Повідомлення # 6
Група: Гости





Наша компания предлагает вашему вниманию интернет магазин, в котором вы можете увидеть цену, выбрать и купить входные двери Санкт Питербург на любой вкус.
Самую важную роль при подборе играет комплектация, она бывает разная: замок, ручка, петли, панорамные глазки, видеонаблюдение. Эти дополнительные принадлежности выполняют конструктивную роль. Конечно, по желанию заказчика возможно комплектовать двери из металла совершенно иной фурнитурой, подобрать другой замок, выбрать модную и надежную ручку. Но на сегодняшний день рынок входных бронированых дверей предлагает самое выгодное решение - самая полная комплектация надежной фурнитурой.
Наши менеджеры всегда помогут вам выбрать.
Звоните!

Додано (16.01.2014, 16:33)
---------------------------------------------
Наша фирма предлагает вашему вниманию онлайн магазин, в котором вы можете увидеть цену, выбрать и купить стальные двери не дорого на любой вкус и цвет.
Самую важную роль при выборе играет комплектация, она бывает различная: замки, ручки, петли, панорамные глазки, видео наблюдение. Именно эти дополнительные элементы несут конструктивную роль. Конечно, по вашему желанию можно комплектовать двери стальные совершенно иной фурнитурой, выбрать другой замок, выбрать стильную и надежную ручку. Но на сегодняшний день рынок входных железных дверей предлагает самое выгодное решение вопроса - самая полная комплектация надежной фурнитурой.
Наши консультанты всегда помогут вам выбрать дверь.
Звоните.

 
Форум » Лікбез » Інструкції » Реєстрація на сайті (щодо особливостей реєстрації на зазначеному сайті)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Дизайн Н.Белов © 2024